TISKOVÉ ZPRÁVY

STEP Praha je i nadále spolehlivým stavebním partnerem pro řadu významných investorů

12. 10. 2022

Říká v rozhovoru pro Stavební a investorské noviny a www.tvstav.cz ředitel společnosti Ing. Jiří Škabrada. Stavební společnost Step, spol. s.r.o. patří dlouhodobě mezi nejstabilnější a nejspolehlivější generální dodavatele staveb na pražském stavebním trhu. V letošním roce vstoupila již do 32. roku své existence. Za toto období firma realizovala řadu zajímavých staveb.

Stavební společnost Step, spol. s.r.o. buduje rezidenční soubor PARVI Cibuka

27. 9. 2021

Říká v rozhovoru pro Stavební a investorské noviny Ing. Jiří Škabrada, ředitel stavební společnosti Step, spol. s.r.o. Stavební společnost Step spol. s.r.o. patří mezi nejstarší soukromé stavební společnosti u nás. Svoji činnost zahájila více než před 30 lety, v roce 1990. Jejím hlavní zaměřením je realizace pozemních, průmyslových a občanských staveb formou vyšší dodávky na klíč.

STEP, spol. s.r.o., 30 let spolehlivě naplňuje představy stavebních investorů

1. 10. 2020

Stavební společnost STEP, spol. s.r.o., byla založena v roce 1990 jako jedna z vůbec prvních soukromých stavebních společností na území Prahy. Od svého založení se specializuje na výstavbu v oblasti pozemního stavitelství, včetně dodávek montážních prací a technologických částí budov. Společnost stavby realizuje formou vyšší dodávky „na klíč“.

I při rostoucím objemu chceme udržet vysokou kvalitu stavebních prací

6.10.2019

Pražská stavební společnost STEP, spol. s r. o., patří mezi nejstarší soukromé stavební společnosti na území našeho hlavního města. V příštím roce oslaví již třicáté výročí od svého založení. Hlavním zaměřením společnosti je realizace pozemních staveb formou vyšší dodávky na klíč včetně technologických částí…

Výstavba bytového souboru AALTO CIbulka je pro nás jednou z nosných akcí

13. 9. 2018

Říká v rozhovoru pro Stavební a investorské noviny Ing. Jiří Škabrada, výrobně technický ředitel společnosti STEP, spol. s  r. o. Stavební společnost STEP, spol. s r. o. je vyhledávaným partnerem investorů převážně ze soukromého sektoru. Za více než 28 let své činnosti má na svém kontě stovky zdařilých realizací staveb na klíč, ať již se jedná o novostavby nebo rekonstrukce…

Náš dynamický rozvoj podtrhla výstavba vlastního multifunkčního objektua

18. 9. 2017

Říká v rozhovoru výrobně-technický ředitel společnosti STEP, spol. s.r.o., Ing. Jiří Škabrada. Společnost STEP, spol. s.r.o. patří již více než 27 let k nejvýznamnějším soukromým stavebním společnostem v Praze. V nedávno uplynulém období realizovala řadu významných staveb, jakými jsou kupřikladu rekonstrukce a dostavba hotelu Port na Máchově jezeře, výstavba …

Naši spolupráci s developery bychom v budoucnu rádi rozšířili

6. 11. 2015

V letošním roce oslaví pražská stavební společnost STEP 25 let od svého založení. S jejím přispěním vznikla za toto období na širším území Prahy řada významných staveb, ať již občanských, bytových, pro průmysl či obchod, nebo rekonstrukcí. Ve své činnosti pokračuje firma i v současné době…

Step úspěšně dokončil bytový soubor Green Motol

5. 11. 2015

Společnost Step dokončila výstavbu obytného souboru s názvem Koti Green Motol. Celý vnitroblok vytváří uzavřený prostor obklopený obytnými domy a skutečně se zde budete cítit velmi dobře. Je zde výborně vyřešená akustika, a tak i přes fakt, že projekt se nachází nedaleko rušné Plzeňské ulice, vstoupíte-li do vnitrobloku, ocitnete se v oáze klidu…..

Společnost Step staví nový atraktivní bytový soubor s názvem KOTI Green Motol

9. 9. 2014

Pražská společnost STEP, spol. s r. o., patří se svými více než 24letými zkušenostmi mezi nejstabilnější soukromé stavební firmy působící na našem území. Jejím hlavním zaměřením je komplexní realizace staveb formou vyšší dodávky na klíč.

STEP dokončil rekonstrukci a dostavbu hotelu Port na Máchově jezeře

17. 9. 2012

Česká republika skýtá řadu malebných míst a zákoutí. Mezi ta, která patří k nejvyhledávanějším, patří bezesporu i Máchovo jezero. Jeho historie spadá až do roku 1366, kdy velký Dokeský rybník založil sám císař Karel IV.