AKTUALITY

Teambuilding 2023 na Lipně

Pro utužení vztahů mezi zaměstnanci a podpoře týmové spolupráce jsme letos uspořádali teambuilding na jihočeském Lipně.

Na programu byly závody dračích lodí, cyklistický výlet kolem lipenské přehrady s workshopem první pomoci a také výšlap na lipenskou Stezku korunami stromů.

Exkurze žáků SPŠ stavební Josefa Gočára na stavbě Vila Park Stodůlky

Díky spolupráci společnosti STEP a SPŠ stavební Josefa Gočára byly realizovány exkurze v rámci školních praxí pro studenty na právě probíhající stavbě Vila Park Stodůlky realizované společností STEP.

Cílem bylo předat studentům znalosti z oboru pozemního stavitelství z první ruky a to názornou ukázkou objektů ve výstavbě a jednotlivých prvků staveniště.

Účast na soutěži Hala Roku 2023 Akademik na ČVUT Fakultě stavební

Společnost STEP se letos opět zúčastnila soutěže Hala Roku 2023 Akademik jakožto partner a udílela odměnu v rámci cen Divoká karta, kde jsme si vybrali dvojici Lepidlologie za precizní zpracování modelu pásového dopravníku.

Odměnou byl poukaz na exkurzi na stavbě PARVI Cibulka a voucher na modelářské potřeby dle vlastního výběru v hodnotě 5000 Kč na osobu. Dále jsme darovali sadu reklamních předmětů.

Teambuilding 2022 v Krkonoších

V naší společnosti nám záleží na preciznosti a efektivnosti práce našich zaměstnanců, proto pravidelně pořádáme teambuildingové akce za účelem zlepšení vzájemné komunikace a podpory týmové spolupráce. 

V roce 2022 jsme například uspořádali výšlap na nejvyšší horu České republiky s ubytováním v Krkonošském hotelu Horizont.

 

Účast na soutěži Hala Roku 2022 Akademik

Společnost STEP se letos zúčastnila soutěže Hala Roku 2022 Akademik jakožto partner a udílela odměnu v rámci soutěže Divoká karta.

Odměnou byl poukaz na exkurzi na stavbě PARVI Cibulka. Dále jsme poskytli sadu různých reklamních předmětů.