PARVI CIBULKA - prodej bytu B.103

Detaily ceny bytu B.103

 
 
V celkové ceně jednotky jsou započítány následující parametry:

900 000 Kč – 2x Parkovací stání
235 000 Kč – Sklep
13 815 000 Kč – Bytová jednotka (105,5 m2)

Celková cena je 14 950 000 Kč s DPH

(cena za m2 = 130 948 Kč)

B.103

INDUSTRIAL

Klikněte pro více informací o ceně

O BUDOVĚ PARVI CIBULKA

PARVI Cibulka je bývalou továrnou, která byla revitalizována na dům se 150 byty loftového typu. Jedná se o stylové bydlení v pražských Košířích v ulici Naskové 1189/1, 150 00 Praha, které bylo designováno tak, aby byl zachován industriální vzhled továrny a zároveň bylo slazeno s finským stylem. Architektem projektu je Doc. Ing. arch. Jakub Cigler.
Součástí budovy je recepce, která je k dispozici 24 hodin denně, kočárkárny, místnost pro mytí kol a psů a sdílená dílna. V komerčních prostorech se budou nacházet pekárna, kavárna a prodejna potravin. Objekt nese nízkoenergetické označení B. Pro obyvatele objektu je v garážových prostorech kryt civilní obrany.
V prostoru mezi budovou PARVI a AALTO se nachází soukromý vnitroblok s parkem, který je přístupný pouze rezidentům a pro děti je zde hřiště s elegantně řešeným pískovištěm.

O BYTU B.103

Nadstandardní byty 3+KK, které nabízíme, jsou zařízené jako bezbariérové s předzahrádkou, na níž nalezneme dřevěnou palubu, a ke koupi náleží i 2x garážová stání (číslo 1012 a 1013) v řadě za sebou a 1 sklepní kóje (číslo 2103) a zároveň obdržíte poukaz na úklidové a stěhovací služby. Výška stropů bytů Industrial je 3,5 m. Zásobovány jsou centrálním vytápěním ze společné plynové kotelny. V bytě je osazen bezpečnostní E2S s pohybovým čidlem ve vstupním prostoru bytu. V bytě nalezneme i přípojku na internet a volání.
Obvodové a vnitřní stěny jsou tvořeny lehkým ale únosným vrstveným sádrokartonem, který má výborné tepelné a akusticky izolační vlastnosti.
Při vchodu si můžeme všimnout šedých dýhovaných dveří Hörmann s bezpečnostní třídou RC3, vedle nichž je zařízený vstupní systém s videotelefonem, a v interiéru nalezneme bezfalcové dveře. Výška všech interiérových i vstupních dveří je 2100 mm. Okna jsou tvořena z hliníkových profilů, v nichž jsou použita vkládaná izolační trojskla, a na jejich zevnějšku nalezneme předokenní žaluzie Z90 ovládané vypínačem na zdi. V bytě jsou osazené dvouotáčkové ventilátory pro trvalou výměnu vzduchu pomocí průvětrníku.
Ve všech obytných místnostech je položena dubová podlaha Kährs s matnou povrchovou úpravou a v ostatních místnostech je hnědá dlažba o rozměru 60×60 cm, které společně s béžovými lesklými páskami v industriálním stylu tvoří i obklad koupelny a WC.
V koupelně nalezneme vanu o rozměru 170 x 75 cm s prémiovou podomítkovou pákovou baterií Hansgrohe, otopný žebřík a další vybavení Laufen: závěsné WC a umyvadlo o šířce 95 cm včetně stojánkové baterie. Druhé WC je situováno v místnosti zvlášť s umývátkem a bidetovou sprškou. Vedle se nachází komora s prostorem pro pračku.
V celém bytě jsou koncové elektro prvky Legrand Valena Allure.

VIDEO PROHLÍDKA BYTU B.103

Přehrát video

KOMORA

KOUPELNA

WC

Zaujala vás tato nabídka?

Kontaktujte nás na tomto telefonním čísle:

+420 778 532 697